Premium Materials s.r.o je firma zabývající se realizací lehkých obvodových plášťů a zpracováním různých materiálů i poradenskou činností.

Soustředíme se na složité a prémiové projekty v této oblasti a dbáme na kvalitu celého procesu realizace. Realizujeme, jak pro generální dodavatele, tak přímo pro investory.

Naše firma umí kompletní realizaci na klíč (D+M) či v případě zájmu i dodávka substitutů po celé ČR případně EU:

 • Realizace lehké obvodové pláště (zateplené i nezateplené) z deskových materiálů. ( plech, Alucobond, cembrit, cetris, trapézové plechy, fundermax )
  • Zajištění projekční dokumentace, Na základě dat od Architekta+GD+investora
  • Výrobní dokumentace (zaměření na stavbě a tvorba dat pro zpracování materiálu)
  • Vlastní dodávka materiálu (Pod konstrukce, desky, zateplení atd..)
  • Výroba (Frézování, skladba kazet)
  • Realizace na stavbě
  • Předání díla
  • Možnost montáže v zahraničí
  • Konzultace a řešení složitých technických prvků

Mezi našimi materiály najdete ty nejnovější technologie a výhradně se snažíme pracovat s materiály EU. S využitím především pro fasádní systémy, modulární stavby a mnoho dalších možností, omezených jen představivostí. Zajišťujeme také zpracování materiálu, ať už jde o frézování či bendrování.

Dále poskytujeme poradenskou činnost v oblasti našich materiálů jejich instalace, certifikace a možností. Také podporu v oblasti tvorby reklamy na Vámi vybraných plochách. Máme specialisty, kteří pracují v oboru mnoho let a mohou poradit na co si dát pozor.

Naše společnost poskytuje maximální servis a informovanost zákazníkům s osobním přístupem.  Je to podle nás v dnešní době základ dobrého obchodního partnerství.

Tyto naše silné stránky a osobní zásady nám zajišťují spokojenou klientelu a té moc děkujeme.

Budeme se snažit na dále pro Vás dělat maximum a těšit se z Vašich úspěšných projektů s našimi materiály.

Inovace a výzkum

Budoucnost je s námi!

Pouze neustálím zdokonalování technologií a otevřeních nových možností můžeme zaručit rozvoj společnosti v souladu s našimi cíli. Uvědomujeme si tuto pravdu, neustále investujeme čas a peníze do cíleného hledání nových a lepších technologií.

Naši odborníci

Zkušenost a profesionalita

Náš tým má mnoho profesionálů. Každý z nich má působivý zážitek ve svém oboru. Tito lidé dělají vše rychle a přesně. Úspěch naší společnosti je založen na takových odborných pracovnících. To je hrdost naší společnosti.

Úspěch našich zákazníků = náš úspěch!!
Naše touha - udělat svět civilizovanější a designovější

Rychlá odpověď

Váš názor je pro nás důležitý

Pokud máte jakékoliv dotazy k naší společnosti či spolupráci VOLEJTE

tel. +420 702 269 549
Premium Materials s.r.o. je uznávaná obchodních společnost. Naše společnost se zabývá technologií fasádních materiálů, jejich realizací, zapracováním a prodejem. Dále poradenskou činností v tomto oboru.