HLINÍKOVÁ PREMIUM CÍVKA

Předbarvený hliník poskytuje velmi kvalitní lakovaný povrch v širokém spektru barev a textur. Je dokonce k dispozici s tištěnými filmy, které poskytují efekty, jako je dřevo a mramor.

Barva může být vysoce matná nebo vysoce lesklá, hladká a odolná proti poškrábání. Je také k dispozici v různých třídách a slitinách hliníku, takže můžete vyvážit tvarovatelnost a pevnost. Premium materials nabízí vysoce kvalifikovanou pokrytou cívku v typu PE, HDPE, PVDF, NANO-PVDF pro vaši víceúčelovou aplikaci.

PVDF & FEVE

Premium materials hliníkový kompozitový panel používá pouze barvy PVDF KYNAR 500 nebo FEVE známé pro svou vynikající trvanlivost. Dokonalé chemické a fyzikální vlastnosti těchto kvalitních nátěrových hmot byly v posledních deseti letech dobře známy a prokázány světovými uživateli a architekty a nyní je to stále inovováno každý den. Premium materials má neomezenou barevnou škálu a všestranné možnosti výběru, které se setkávají s nekonečnou kreativitou designérů a architektů.

NANO-PVDF

Premium materials NANO-PVDF hliníkový kompozitní panel je potažen nátěrovou vrstvou Nano-PVDF a na povrchu přední hliníkové vrstvy je přidána transparentní nátěrová vrstva NANO proti znečištění. Kromě všech pozoruhodných výhod PVDF povlaků je NANO-PVDF vynikající v odolnosti proti znečištění, chemickém a samočistícím. Jak ukazuje mikroskop, povrch PVDF je nerovný, zatímco ten z NANO-PVDF je hladký. Díky tomu může znečištění a olej těžko proniknout do povrchu a dešťová kapka je může snadno odnést, což výrazně snižuje náklady na údržbu.

DŘEVO & MARBLE

Premium materials dřevěné a mramorové řady kombinují přírodní krásu dřeva a kamene a vynikající vlastnosti hliníkového kompozitního panelu premium bond, který přináší nový vzhled budov. Další důležitou výhodou oproti skutečnému dřevu a kameni je, že materiál může být tvarován na libovolný požadovaný vzhled. Dva typy jsou k dispozici s aplikací kvality laku Kynar. Je to dostatečně odolné pro dlouhodobé použití v exteriéru, zatímco aplikovaný PET film je elegantní, ale nákladově efektivní pro vnitřní dekoraci.

BRUSH & MIRROR

Premium brushed a zrcadlové řady umožňují přijmout estetický zážitek s kvalitním ochranným lakem, přesto vám dává vysoký výkon hliníkové kompozitní desky Premium, jako je mimořádná tuhost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Podrobněji, řada kartáčů umožňuje vidět v nejlepším provedení surový hliník a zrcadlová řada vám poskytuje podobný odraz jako zrcadlo skla, které je citlivé na tlak. Díky jedinečnému efektu jsou tyto dvě povrchové úpravy velmi populární v klasické dekoraci a displeji interiéru. Kromě toho má Premium materials také eloxovaný vzhled těchto dvou povrchových úprav a nabízí architektům kreativní nápady v exteriérové ​​konstrukci s dlouhodobou zárukou.

SPECIFIKACE

Slitina AA1100 / AA3000 / AA3105 / AA5000
Tvrdost H0 / H12 / H14 / H16 / H24 / H44
Tloušťka 0,08-1,2 mm
Šířka 1000 mm, 1240 mm, 1270 mm, 1520 mm, 1590 mm, 2020 mm
Hmotnost cívky 1000-3000 KG
Povrchový úprava Pevné, kovové, dřevěné, zrcadlové, eloxované, kartáčované
Typ nátěru PE, HDPE, PVDF, FEVE, NANO-PVDF, ANODIZOVANÉ
Aplikace Střešní, Stropní, Dveřní, Tvorba ACP, okapy, Vlnitá střecha

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Premium Materials s.r.o. je uznávaná obchodních společnost. Naše společnost se zabývá technologií fasádních materiálů, jejich realizací, zapracováním a prodejem. Dále poradenskou činností v tomto oboru.